اخبار فناوری

آموزش ساخت یوزر در ویندوز 8

این پست جواب سوال یکی از کاربران درباره چگونگی ساخت یوزر جدید در ویندوز ۸ میباشد.در این اموزش آموزش ساخت یوزر جدید در ویندوز ۸ به  صورت یوزر  با اکانت مایکروسافت خواهیم داد که امید وارم شما نیز با خواندن این پست مشکلاتان حذف شود.در ابتدا ویندوز خود را به حالت مترو ببرید و سپس برروی تنظیمات کلیک کنید تا وارد صفحه تنظمیات ویندوز بشوید.در صورتی که ایکون تنظمیات در منوی مترو شما نیست برروی نام خود در گوشه سمت راست کلیک کنید و برروی change account picture کلیک کنید!

بعد از وارد شدن در قسمت تنظیمات ویندوز برروی گزینه User در منوی کنار کلیک کنید و در صفحه باز شده برروی گزینه Add a User کلیک کنید.

بعد از این که برروی این گزینه کلیک کردید صفحه جدیدی برای شما باز میشود که میتوانید به کمک ان یک یوزر جدید بسازید که من پیشنهاد میکنم یک یوزر با اکانت ویندوز لایو خود بسازید در صورتی که ویندوز لایو ندارید در ادامه به روش ساخت ان از طریق ویندوز اشاره خواهیم کرد.در صفحه باز شده برروی sign up for a new email addres کلیک کنید تا با صفحه زیر رو به رو شوید.

خوب در صفحه جدید باز شده یک اکانت ویندوز لایو بسازید و سپس با استفاده از ان اکانت میتوانید یوزر خود را در ویندوز بسازید.به همین راحتی و سادگی!

+ نوشته شده در  جمعه بیست و ششم اسفند ۱۳۹۰ساعت 14:51  توسط Saeed  |